04 th


May 2014

Promocja firmy jak sposób przyciągnięcia klienta

Firma może wytwarzać produkty lub tez zajmować się świadczeniem usług. W jej działalności chodzi nie ulega wątpliwości o to żeby to co robi robić na najwyższym poziomie jakości. Nie liczy się dziś ilość ale liczy się jakość na którą wszyscy stawiają. Współczesny konsument docenia produkt danej firmy na podstawie wiedzy o danej firmie, na podstawie tego co usłyszy o danej firmie. Działalność firmy jest nierozerwalnie związana z tym co robi i która jest. Konsument bardzo wielokrotnie wybiera produkt firmy o jakiej ma idealne zdanie. Na co dzień bardzo wielokrotnie słychać o tym że bojkotowane są produkty czy sieci sklepowe, w których źle traktuje się pracowników, w których pracowników się wykorzystuje. W taki sposób olbrzymie koncerny bardzo wielokrotnie sporo tracą, albowiem wolą oszczędzać na pracownikach, na nich ciąć koszty a stawiać na ilość wykonanego produktu. W końcowym efekcie nie wychodzą na tym wszystkim zbyt dobrze. Pracownicy na nieszczęście nie mogą porzucić pracy albowiem dziś o nią jest bardzo trudno na rynku.

Potencjalni klienci doceniają firmę nie tylko za wykonanie produktu natomiast także za to jak traktuje ona swoich podwładnych. Firma która organizuje wyjazdy integracyjne Wrocław jest na pewno chwalona poprzez swoich pracowników. Wiadomo, że w danej firmie pracują rodziny, sąsiedzi więc wieść o porządnych warunkach pracy bardzo szybko się roznosi. A firma organizująca dla swoich pracowników imprezy firmowe Warszawa, na pewno dba o swoich pracowników i to o wszystkich, bez względu na zajmowane stanowisko. W dodatku takie imprezy integracyjne dla firm dziś nie są uciążliwe do zorganizowania. Wystarczy zlecić to jakiejś firma która się tym profesjonalnie zajmuje. Firma która inwestuje takie środki w swoich pracowników musi być uczciwa i dobra i automatycznie potencjalni klienci ja także w taki sposób traktują. Taka promocja jest reklamą firmy. Z jednej strony zyskuje się zadowolenie pracowników a drugiej zdobywa się nowych klientów. W taki sposób należy promować swoja firmę jeżeli tylko jest ku temu jakakolwiek okazja.

Źródło: http://www.zumi.pl/2825688,Argentum_Event_J._Gawlinski_M._Kosiol._Imprezy_firmowe__imprezy_integracyjne,Wroclaw,firma.html